Halacska 25 gálaest

2023/11/16

Halacska 25. gálaest

Tisztelt látogató, kedves érdeklődő!

Annak örömére és hálából, hogy 25 éve van egyházközségünknek, a kerületnek református óvodája, és negyed évszázada szolgálhatjuk a családokat, szeretnénk egy gálaest keretében közösen ünnepelni. Az est egyben jótékonysági koncert, ahol a résztvevők adományai óvodánkat támogatja.

Kérjük írjon a halacska25@halacskaovi.hu e-posta címre, s ezt követően válaszlevélben adunk információt a részvételről, a felajánlott adomány fizetéséről.

Érdemes élni a lehetőséggel, európai és világhírű muzsikusok lépnek fel élvezetes repertoirt választva, a koncertet követően pedig lesz lehetőség beszélgetni, falatozni, koccintani. És ne feledjük, ilyen esemény 25 évente egyszer adatik!

Kérjük, hogy minél több ismerőssel osszák meg a hírt. Írják be az időpontot a naptárukba, tartsanak velünk, várjuk Önöket szeretettel!

Hörömpöly Csaba

Hörömpöly Csaba

Vissza
logo
  • Budapest-Budafoki Református Egyházközség
  • 1221 Budapest, Demjén István u. 2. (volt Kárpitos utca)
  • Telefon: + 36 30 165 9633
  • E-mail: budapest-budafok@reformatus.hu
  • Bankszámlaszám: OTP Nyrt. 11722003-20023663
Made with +
Legutóbbi frissítés: 2023. december 3.