Lelki növekedés éve 49. hét

2023/12/03

Köszönjük Frecot Veronika testvérünknek az igeolvasást. Heti imatéma javaslatunk: Adjunk hálát és imádkozzunk gyülekezetünk nyugdíjasainak szolgálatáért.

Kárpátaljára fontos a folyamatos adakozás, hogy tudjuk havonta utalni az ott maradt lelkész családoknak a támogatást. December 5-én presbiteri gyűlés lesz. Szeretettel várunk mindenkit. Kérjük a presbitereket, írják alá a meghívót! December 10-én 14 órától Németh Géza református lelkész életéről és hatásáról lesz emlékkonferencia a Ráday Házban, könyvbemutatóval egybekötve. Az érdeklődőket szeretettel várjuk. Részletek a kijáratnál a hirdetőtáblán! December 17-én vasárnap délután 3-kor nyugdíjasok karácsonya a gyülekezeti teremben. December 15-én látogatjuk meg az őrbottyáni Barnabás csoportot. Hozzá lehet járulni az ajándékokhoz. Részletek a bejáratnál levő hirdetőtáblán. Hagyományunkhoz híven az ádventi ünnepi időszakban péntek reggelenként hajnali zsoltáros alkalmat tartunk templomunkban. Énekléssel, csendes imádsággal kezdhetjük a napot és igény esetén közös reggelivel. Aki szeretne részt venni, 5 perccel hamarabb 6.40-ig érkezzen meg. Regisztráció a gyülekezet honlapján vagy facebook csoportján vagy e-mail címén. Kérjük a testvéreket, hogy mindenki nevére fizessék be az egyházfenntartói járulékot lehetőleg november végéig. Ez segíti a névjegyzék összeállítását.

Németh Géza

Németh Géza

Vissza
logo
  • Budapest-Budafoki Református Egyházközség
  • 1221 Budapest, Demjén István u. 2. (volt Kárpitos utca)
  • Telefon: + 36 30 165 9633
  • E-mail: budapest-budafok@reformatus.hu
  • Bankszámlaszám: OTP Nyrt. 11722003-20023663
Made with +
Legutóbbi frissítés: 2024. február 15.