A hálaadás éve 7. hét

2024/02/18

Köszönjük Szabó Gyöngyvér testvérünknek az igeolvasást. Keresztelő ??? Esküvő ??? Temetés ???

Szeretettel köszönti a gyülekezetet a presbitérium a Monoszlón tartott presbiteri hétvégéről. A presbitérium online tartja a kapcsolatot az istentiszteleten. A presbitérium a Hálaadás éve mottót választotta erre az évre. Az Ökumenikus Világimanapot március 5-én szerdán délelőtt 10 órakor és este 6 órakor tartjuk az evangélikus gyülekezeti teremben. Gyülekezeti hétvége lesz április 12-14-én Balatonszárszón Nyári gyülekezeti tábor: augusztus 11 és 17. között lesz Balatonszárszón.

Heti imatéma javaslatunk: Imádkozzunk az egyházi vezető testületek és a presbitérium szolgálatáért.

Mind az óvodába (határidő március 31), mind a gimnáziumba február 21) jelentkező testvéreket kérjük, hogy töltsék ki időben a jelentkezési lapot, hogy ütemesen lehessen az egyeztetéseket folytatni a családokkal. Az általános iskolába február 16-án lezárult a jelentkezés. Köszönjük a tavalyi 1%-os rendelkezéseket. Kérjük, hogy idén is támogassák egyházunkat és gyülekezetünk alapítványát! Nyilatkozat minta a pénztárosi asztalnál található. Ne felejtkezzünk el a kárpátaljai testvéreink számára történő adakozásról sem. Hittantáborok: Alsó tagozatos gyerekeknek napközis tábor: július 1-5-ig a templomban. A felső tagozatos hittantábor július 8-12-ig lesz, Gárdonyban.  Jelentkezni online, a honlapon található regisztrációs linken lehet: https://feltamadas.hu/event/

Németh Géza

Németh Géza

Vissza
logo
  • Budapest-Budafoki Református Egyházközség
  • 1221 Budapest, Demjén István u. 2. (volt Kárpitos utca)
  • Telefon: + 36 30 165 9633
  • E-mail: budapest-budafok@reformatus.hu
  • Bankszámlaszám: OTP Nyrt. 11722003-20023663
Made with +
Legutóbbi frissítés: 2024. április 16.