A hálaadás éve 8. hét

2024/02/25

Köszönjük Németh Zsolt testvérünknek az igeolvasást. A mai istentiszteleten megkereszteltük Esküvő ?? Temetés ??? Az Ökumenikus Világimanapot március 5-én szerdán délelőtt 10 órakor és este 6 órakor tartjuk az evangélikus gyülekezeti teremben. Gyülekezeti hétvége lesz április 12-14-én Balatonszárszón Nyári gyülekezeti tábor: augusztus 11 és 17. között lesz Balatonszárszón.

Heti imatéma javaslatunk: Imádkozzunk a vezetői visszaélések áldozataiért!

Az óvodába (határidő március 31) jelentkező testvéreket kérjük, hogy töltsék ki időben a jelentkezési lapot, hogy ütemesen lehessen az egyeztetéseket folytatni a családokkal. Köszönjük a tavalyi 1%-os rendelkezéseket. Kérjük, hogy idén is támogassák egyházunkat és gyülekezetünk alapítványát! Nyilatkozat minta a pénztárosi asztalnál található. Ne felejtkezzünk el a kárpátaljai testvéreink számára történő adakozásról sem. Hittantáborok: Alsó tagozatos gyerekeknek napközis tábor: július 1-5-ig a templomban. A felső tagozatos hittantábor július 8-12-ig lesz, Gárdonyban.  Jelentkezni online, a honlapon található regisztrációs linken lehet: https://feltamadas.hu/event/ Kedden este 7 órakor egy amerikai gyülekezet presbiterével tartunk beszélgetést a gyülekezeti élet témakörében. Mindenkit szeretettel várunk.

Németh Géza

Németh Géza

Vissza
logo
  • Budapest-Budafoki Református Egyházközség
  • 1221 Budapest, Demjén István u. 2. (volt Kárpitos utca)
  • Telefon: + 36 30 165 9633
  • E-mail: budapest-budafok@reformatus.hu
  • Bankszámlaszám: OTP Nyrt. 11722003-20023663
Made with +
Legutóbbi frissítés: 2024. április 16.