A hálaadás éve 10. hét

2024/03/10

Köszönjük Körmendiné Sándorné testvérünknek az igeolvasást. Keresztelő ??? Esküvő ?? 88 éves korában elhunyt Kiss Gyuláné, Julika, gyülekezetünk hűséges tagja. Temetése 2024.04.05-én 11 órakor lesz a budafoki temetőben. Gyülekezeti hétvége lesz április 12-14-én Balatonszárszón. Várólistára lehet jelentkezni. Nyári gyülekezeti tábor: augusztus 11 és 17. között lesz Balatonszárszón. A jelentkezés folyamatos. Heti imatéma javaslatunk: Imádkozzunk egyházunk és nemzetünk egységéért, a közös erkölcsi alapok megtartásáért!

Március 23-án délelőtt Húsvétra készülve templom és udvar takarítást tartunk délelőtt. A gyülekezeti teremben 9-11 között már program van, ezért közben ott nem zavarhatunk. Délután 17 órától pedig Húsvétra hangoló családi alkalmat tartunk. Az 1Kor zenekar dicsőítő koncertjét írjuk be a naptárba: március 24. 18h! Az óvodába (határidő március 31) jelentkező testvéreket kérjük, hogy töltsék ki időben a jelentkezési lapot, hogy ütemesen lehessen az egyeztetéseket folytatni a családokkal. Köszönjük a tavalyi 1%-os rendelkezéseket. Kérjük, hogy idén is támogassák egyházunkat és gyülekezetünk alapítványát! Nyilatkozat minta a pénztárosi asztalnál található. Ne felejtkezzünk el a kárpátaljai testvéreink számára történő adakozásról sem. Hittantáborok: Alsó tagozatos gyerekeknek napközis tábor: július 1-5-ig a templomban. A felső tagozatos hittantábor július 8-12-ig lesz, Gárdonyban. Jelentkezni online, a honlapon található regisztrációs linken lehet: https://feltamadas.hu/event/ Kedden este 7 órakor presbiteri gyűlést tartunk. Mindenkit szeretettel várunk. Kérjük a presbitereket, hogy írják alá a meghívót.

Németh Géza

Németh Géza

Vissza
logo
  • Budapest-Budafoki Református Egyházközség
  • 1221 Budapest, Demjén István u. 2. (volt Kárpitos utca)
  • Telefon: + 36 30 165 9633
  • E-mail: budapest-budafok@reformatus.hu
  • Bankszámlaszám: OTP Nyrt. 11722003-20023663
Made with +
Legutóbbi frissítés: 2024. április 16.