A hálaadás éve 12. hét

2024/03/24

Köszönjük Balla Csaba testvérünknek az igeolvasást. A mai istentiszteleten megkereszteltük Molnár Panka Rózát, Molnár-Jankovits Réka és Molnár László leányát, valamint Tót Dominikot, Tót-Fekete Zsófia és Tót István kisfiát. Isten áldását kérjük a családok életére. Tegnap kötöttek házasságot templomunkban: Tóth Nikoletta és Gyalus Szabolcs, életükre Isten áldását kérjük. Az elmúlt héten vettünk búcsút Tóth Róbertné Burka Gizellától. Ravatala mellett a 23. zsoltár szólt: "Az Úr az én pásztorom, nem szűkölködöm..." 88 éves korában elhunyt Kiss Gyuláné, Julika, gyülekezetünk hűséges tagja. Temetése 2024.04.05-én 11 órakor lesz a budafoki temetőben. Isten vigasztalását kívánjuk a gyászoló családoknak! Gyülekezeti hétvége lesz április 12-14-én Balatonszárszón. Várólistára lehet jelentkezni. Nyári gyülekezeti tábor: augusztus 11 és 17. között lesz Balatonszárszón. A jelentkezés folyamatos. Heti imatéma javaslatunk: Imádkozzunk a Húsvét ünnepének átéléséért, a feltámadott Krisztussal való találkozásért!

Köszönjük a tegnap délelőtt templomtakarítás és a délutáni Húsvétra hangoló alkalom szervezőinek és közreműködőinek az odaadását. Az óvodába (határidő március 31) jelentkező testvéreket kérjük, hogy töltsék ki időben a jelentkezési lapot, hogy ütemesen lehessen az egyeztetéseket folytatni a családokkal. Köszönjük a tavalyi 1%-os rendelkezéseket. Kérjük, hogy idén is támogassák egyházunkat és gyülekezetünk alapítványát! Nyilatkozat minta a pénztárosi asztalnál található. Ne felejtkezzünk el a kárpátaljai testvéreink számára történő adakozásról sem. Hittantáborok: Alsó tagozatos gyerekeknek napközis tábor: július 1-5-ig a templomban. A felső tagozatos hittantábor július 8-12-ig lesz, Gárdonyban. Jelentkezni online, a honlapon található regisztrációs linken lehet: https://feltamadas.hu/event/ Ne felejtsük el, hogy Húsvét vasárnapra virradóra 1 órával előre kell állítani az órákat!

Németh Géza

Németh Géza

Vissza
logo
  • Budapest-Budafoki Református Egyházközség
  • 1221 Budapest, Demjén István u. 2. (volt Kárpitos utca)
  • Telefon: + 36 30 165 9633
  • E-mail: budapest-budafok@reformatus.hu
  • Bankszámlaszám: OTP Nyrt. 11722003-20023663
Made with +
Legutóbbi frissítés: 2024. április 16.